Zapobiegaj powstawaniu śmieci

Wstęp psów przewodników do obiektów użyteczności publicznej (Dz.U. 2013 nr 0 poz. 73)

PRZEDSIĘBIORCO NIE MA CIĘ W NASZEJ BAZIE!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PSZOWSKI RAJD ROWEROWY

BEZPŁATNA MAMMOGRAFIASesja Rady Miejskiej w Pszowie Drukuj Email
czwartek, 18 września 2014 14:33

Sesja Rady Miejskiej w Pszowie odbędzie się w dniu 24 września br. (środa) o godzinie 15:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Pszów  ul. Pszowska 534. Proponowany porządek posiedzenia TUTAJ

Przewodniczący Rady Miejskiej
Paweł Kowol

 
Bezpłatna pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem Drukuj Email
środa, 17 września 2014 15:36

Ministerstwo Sprawiedliwości ogłasza informację na temat bezpłatnej pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. Może to być przede wszystkim pomoc psychologiczna, informacja prawna, pokrywanie kosztów rehabilitacji, pomoc finansowa i materialna.

W całej Polsce działają podmioty – przede wszystkim organizacje pozarządowe, które uzyskały dotacje z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym.

Lista adresów wraz z danymi kontaktowymi oraz wykazami dyżurów specjalistów, dostępna jest na stronach Ministerstwa Sprawiedliwości:

www.ms.gov.pl w zakładce: Działalność/Pokrzywdzeni przestępstwem oraz na stronie internetowej: www.pokrzywdzeni.gov.pl

 
85-lecie OSP Krzyżkowice oraz Festyn pt. „Pożegnanie lata” Drukuj Email
czwartek, 11 września 2014 13:12
W dniu 6 września 2014 r. odbyły się uroczystości związane z Jubileuszem 85-lecia istnienia OSP Krzyżkowice, połączone z Festynem pn. „Pożegnanie lata”. Na to strażackie święto przybyli druhowie z sąsiednich jednostek OSP, przedstawiciele władz Miasta Pszów oraz Powiatu Wodzisławskiego. Uroczystości rozpoczęto Mszą Świętą Polową oraz apelem. W trakcie uroczystego apelu Burmistrz Miasta Pszów Marek Hawel wygłosił okolicznościowe przemówienie skierowane zarówno do strażaków ochotników, ich rodzin, jak i wszystkich mieszkańców naszej gminy.

 

Więcej…
 
Dożynki 2014 Drukuj Email
wtorek, 09 września 2014 13:43
W dniu 7 września 2014 r. odbyły się w naszym mieście Dożynki. Uroczystości związane z  Dożynkami rozpoczęto zbiórką przy Bazylice Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. O godz. 1400  odbyła się uroczysta Msza Święta celebrowana przez Księdza Dziekana Józefa Fronczka, sprawowana w intencji rolników z poświęceniem wieńców dożynkowych. Po zakończeniu Mszy Świętej wszyscy zaproszeni goście przeszli ulicami miasta, po czym udali się do Miejskiego Ośrodka Kultury.
Więcej…
 
XV Dni Promocji Zdrowia Drukuj Email
wtorek, 09 września 2014 13:39
Burmistrz Miasta Pszów serdecznie zaprasza do udziału w XV Dniach Promocji Zdrowia, które odbędą się w dniach 2 i 3 października 2014 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie przy ul. Traugutta 1. W programie przewidziano między innymi:

-         prelekcje dotyczące promocji zdrowia,
-         wykłady profilaktyczne ( szkoły ),
-         badania,
-         szczepienia,
-         konsultacje specjalistyczne,     
-         stoiska zdrowej żywności.
 
Sesja Rady Miejskiej w Pszowie Drukuj Email
poniedziałek, 08 września 2014 15:12

Sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej w Pszowie odbędzie się w dniu 10 września br. (środa) o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Pszów ul. Pszowska 534. Proponowany porządek sesji TUTAJ

Przewodniczący Rady Miejskiej
Paweł Kowol

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 16
 
   
   
telefon kontakt forumt
BIP sekap
KPSK
SMS
orlik
francja
wku
UE
katalog firm
UE
WFOSIGW
UE
Œwiadomy Obywatel
Lodowisko
Turystyka
Droga Poludniowa
biznas5
galeria
bazylika
radio
kino
roefs

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.