Zapobiegaj powstawaniu śmieci

Wstęp psów przewodników do obiektów użyteczności publicznej (Dz.U. 2013 nr 0 poz. 73)

PRZEDSIĘBIORCO NIE MA CIĘ W NASZEJ BAZIE!!Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na kompleksową obsługę imprezy pn. XX Dni Pszowa w zakresie gastronomii, stoisk handlowych oraz zabezpieczenia urządzeń „wesołego miasteczka” Drukuj Email
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 13:40

W związku z ogłoszonym na stronie internetowej Miasta Pszów zaproszeniem do składania ofert na kompleksową obsługę imprezy pn. XX Dni Pszowa w zakresie gastronomii, stoisk handlowych oraz zabezpieczenia urządzeń „wesołego miasteczka”, informujemy, iż najkorzystniejsze oferty złożyli:

1.    w zakresie gastronomii i stoisk handlowych - firma BMT S.C Bartosz Sobel Adam Michalczyk z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim,
2.    w zakresie zabezpieczenia urządzeń „wesołego miasteczka” firma P.W. Barbara Węzik z siedzibą w Bogunicach.

W/w firmy posiadają bogate doświadczenie w organizowaniu podobnych przedsięwzięć oraz złożyły najkorzystniejsze oferty cenowe.

 
Światowy Dzień Bez Tytoniu 2015 Drukuj Email
piątek, 24 kwietnia 2015 08:45
Światowy Dzień bez Tytoniu obchodzony każdego roku 31 maja to część programu Europy wolnej od dymu tytoniowego przyjętego na Konferencji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Madrycie w 1988 roku.
W tym dniu WHO stara się zwrócić uwagę opinii publicznej na kwestię zdrowotnych, społecznych i ekonomicznych skutków palenia tytoniu, koncentrując się za każdym razem na wybranym aspekcie tego złożonego problemu. Tegorocznej akcji przyświeca hasło: „Stop nielegalnemu obrotowi wyrobami tytoniowymi”. Służy ono uwrażliwieniu społeczeństwa na kwestię zdrowotnych, społecznych  i ekonomicznych konsekwencji tego zjawiska, które stanowi zagrożenie dla podstawowego celu Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu, jakim jest zmniejszenie konsumpcji wyrobów tytoniowych.

Więcej…
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
poniedziałek, 20 kwietnia 2015 14:01

Biuro Rady Miejskiej Urzędu Miasta Pszów informuje, iż w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbędzie się posiedzenie Komisji tj.

  • 22 kwietnia 2015 r. (środa) o godz. 15:30 Komisji Bezpieczeństwa i Infrastruktury Komunalnej. Proponowany porządek posiedzenia TUTAJ
  • 23 kwietnia 2015 r. (czwartek) o godz. 15:00 Komisji Rozwoju Miasta, Planowania i Budżetu. Proponowany porządek posiedzenia TUTAJ
  • 27 kwietnia 2015 r. (poniedziałek) o godz. 15:30 Komisji Zdrowia, Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu. Proponowany porządek posiedzenia TUTAJ

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Pszowie
Czesław Krzystała

 
Spis wyborców Drukuj Email
poniedziałek, 20 kwietnia 2015 13:58

INFORMACJA BURMISTRZA MIASTA PSZÓW z dnia 20 kwietnia 2015 roku o sporządzeniu spisu wyborców oraz o miejscu i czasie jego udostępniania w związku z wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 10 maja 2015 roku znajduje się TUTAJ

 
Nieruchomość gruntowa przeznaczona do sprzedaży Drukuj Email
czwartek, 16 kwietnia 2015 14:10

BURMISTRZ MIASTA PSZÓW informuje,  że w dniu 16 kwietnia 2015r. w siedzibie Urzędu Miasta Pszów i na stronach internetowych został wywieszony wykaz:

- nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Miasta Pszów,  położonej w Pszowie przy ul. Franciszka Chrószcza, przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu.
Wykaz podlega wywieszeniu na okres 21 dni.

 
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej Gminy Miasta Pszów na lata 2014 – 2020 Drukuj Email
czwartek, 16 kwietnia 2015 13:57

Szanowni Państwo,
W związku z opracowywanym przez Gminę dokumentem pn.: „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej Gminy Miasta Pszów na lata 2014 – 2020”, zwracamy się do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy, którzy planują realizacje inwestycji wpływających na obniżenie zużycia energii w przedsiębiorstwie z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety (przedsiębiorcy działający w sektorze transportowym proszeni są o wypełnienie dedykowanej im ankiety) i złożenie jej do Urzędu Miasta Pszów, ul. Pszowska 534 - Referatu Promocji, Środków Pomocowych, Edukacji, Kultury i Sportu lub na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 23
 
   
   
telefon kontakt forumt
BIP sekap
KPSK
SMS
jubileusz
orlik
francja
wku
UE
katalog firm
UE
WFOSIGW
UE
Œwiadomy Obywatel
Lodowisko
Turystyka
Droga Poludniowa
galeria
bazylika
radio
roefs

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.