Zapobiegaj powstawaniu śmieci

Wstęp psów przewodników do obiektów użyteczności publicznej (Dz.U. 2013 nr 0 poz. 73)

PRZEDSIĘBIORCO NIE MA CIĘ W NASZEJ BAZIE!!Boże Narodzenie Drukuj Email

 
VII BIEG O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PSZÓW Drukuj Email
wtorek, 16 grudnia 2014 13:43
Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników aktywnych form spędzania wolnego czasu do wzięcia udziału w VII BIEGU O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PSZÓW. Organizatorami biegu są Urząd Miejski w Pszowie oraz Klub Sportowy „FORMA” z Wodzisławia Śląskiego. Start w niedzielę 18 stycznia 2015 r. o godzinie 11:00  -  Boisko LKS „Naprzód 37” Krzyżkowice. Podobnie jak w ubiegłych latach na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.  Na mecie zaś wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale i gorący posiłek.
Więcej…
 
"Miś Uszatek w Pszowie" Drukuj Email
wtorek, 16 grudnia 2014 11:43
25 listopada z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia nauczycielki z naszego przedszkola (Żaneta Kucharczyk i Czesława Tosta) zorganizowały  konkurs plastyczny dla wszystkich chętnych mieszkańców Pszowa pt.: "Miś Uszatek w Pszowie".  W konkursie wzięły także udział wszystkie pozostałe przedszkola w Pszowie. Prac napłynęło kilkadziesiąt, wszystkie były bardzo ładne, co świadczy o kreatywności dzieci (i ich rodziców), które wzięły w nim udział. Wybór tych zwycięskich był naprawdę trudny. Udało się wyłonić 10 zwycięskich prac, pozostałe także zostały nagrodzone dzięki naszym sponsorom: Urząd Miasta w Pszowie oraz ZNP w Wodzisławiu Śląskim, którym bardzo dziękujemy za wsparcie.

Więcej…
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
poniedziałek, 15 grudnia 2014 08:23

Z A W I A D O M I E N I E

Biuro Rady Miejskiej Urzędu Miasta Pszów informuje, iż;

w sali Urzędu Miasta odbędzie się posiedzenie Komisji tj.

17 grudnia (środa) o godz. 1500

Komisji Zdrowia, Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu

Proponowany porządek posiedzenia TUTAJ

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Pszowie

Piotr Kowol

 
MIKOŁAJKI W PSZOWIE Drukuj Email
poniedziałek, 08 grudnia 2014 11:54

W sobotę 6 grudnia obchodziliśmy na pszowskim rynku Mikołajki, podczas których zapewniliśmy dzieciom wiele atrakcji, których kulminacyjnym punktem było spotkanie ze Św. Mikołajem!


Więcej…
 
Rekrutacja do obywatelskiego monitoringu spółek komunalnych Drukuj Email
piątek, 05 grudnia 2014 11:45

Monitoring jest bezpłatnym działaniem skierowanym do osób i organizacji pozarządowych, które chcą nauczyć się, jak w sposób skuteczny i obiektywny prowadzić kontrolę obywatelską, a także dowiedzieć się, jak działają spółki komunalne w ich gminie. Organizator, Sieć obywatelska – Watchdog Polska, nauczy uczestników i uczestniczki, jak krok po kroku przeprowadzić monitoring - jakimi zasadami się kierować, kogo i o co pytać, jak angażować innych mieszkańców i mieszkanki do działań na rzecz zmiany.

Więcej informacji znajdą Państwo w załączniku oraz pod adresem: http://siecobywatelska.pl/1,444,rekrutacja_do_monitoringu_spolek_komunalnych.html

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 18
 
   
   
telefon kontakt forumt
BIP sekap
KPSK
SMS
orlik
francja
wku
UE
katalog firm
UE
WFOSIGW
UE
Œwiadomy Obywatel
Lodowisko
Turystyka
Droga Poludniowa
galeria
bazylika
radio
kino
roefs

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.