Zapobiegaj powstawaniu śmieci

Wstęp psów przewodników do obiektów użyteczności publicznej (Dz.U. 2013 nr 0 poz. 73)

PRZEDSIĘBIORCO NIE MA CIĘ W NASZEJ BAZIE!!Przejście dla pieszych w Pszowie walczy w konkursie na "Aktywne Przejścia" Fundacji PZU Drukuj Email
piątek, 04 września 2015 14:54

Nasze miasto walczy w konkursie Fundacji PZU o wybudowanie nowoczesnych i bezpiecznych przejść dla pieszych, w ramach kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym" ! Głosujemy wchodząc na stronę:

www.stopwariatom.pl

,na zakładkę "Aktywne Przejścia". Wpisujemy "Pszów" w wyszukiwarce miast i oddajemy głos na przejście na terenie naszego miasta. Można oddać więcej niż 1 głos! Walczymy o "Aktywne Przejście"  na ulicy Armii Krajowej. Głosujemy wszyscy! Liczymy na Wasze zaangażowanie!

 
TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM Drukuj Email
czwartek, 03 września 2015 14:13

Z przyjemnością informujemy, iż Miasto Pszów otrzymało grant w wysokości 4 000,00 zł w konkursie "TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM" Fundacji Banku Zachodniego WBK na projekt "Rowerem przez Pszów - zakup bezpiecznych stojaków rowerowych". Możemy otrzymać dodatkowe pieniążki dzięki głosowaniu internetowemu. Wystarczy kliknąć w poniższy link, wybrać województwo śląskie i wyszukać na liście projektu pt. ROWEREM PRZEZ PSZÓW. Głosowanie potrwa do 6 września br. Dziękujemy wszystkim za oddanie głosów.WAŻNE! Należy wejść na maila i potwierdzić oddanie głosu.

http://www.bzwbk.pl/informacje-o-ban…/granty/glosowanie.html
 
76 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ Drukuj Email
czwartek, 03 września 2015 12:18
1 września 2015 r.  o godz. 11.30 w 76 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej Burmistrz Miasta, przedstawiciele Rady Miejskiej, Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, pszowskich szkół oraz harcerzy oddali hołd poległym

Więcej…
 
Wniosek o przyznanie prawa pomocy Drukuj Email
czwartek, 03 września 2015 07:21

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 sierpnia 2015 roku (Dz. U. z 2015 roku, poz. 1257) w załączeniu przedstawiamy urzędowe wzory wniosków o przyznanie prawa pomocy w postępowaniu przed sądami administracyjnymi osobie fizycznej oraz osobie prawnej lub jednostce organizacyjnej nieposiadającej osobowości prawnej.

wniosek dla osób fizycznych

wniosek dla osób prawnych

 
MSZA ŚWIĘTA DOŻYNKOWA Drukuj Email
wtorek, 01 września 2015 07:54

W niedzielę 6 września o godzinie 14:00 serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Mszę Świętą Dożynkową w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pszowie - Krzyżkowicach.


 
BEZPŁATNA CYFROWA MAMMOGRAFIA Drukuj Email
poniedziałek, 31 sierpnia 2015 14:17

Centrum Onkologii w Gliwicach wraz Urzędem Miasta Pszów zaprasza podczas Pszowskich Dni Promocji Zdrowia wszystkie ubezpieczone Panie w wieku 50-69 lat (roczniki: 1946-1965) na bezpłatne badanie mammograficzne finansowane przez NFZ
(od poprzedniej mammografii muszą upłynąć minimum 2 lata).

Więcej informacji:  KOMUNIKATPLAKAT

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 27
 
   
   
telefon kontakt forumt
BIP sekap
KPSK
SMS
facebook
jubileusz
orlik
francja
wku
UE
katalog firm
UE
WFOSIGW
UE
Œwiadomy Obywatel
Lodowisko
Turystyka
Droga Poludniowa
galeria
bazylika
radio
roefs

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.